Sliminazer Plastry Odchudzające – czy to dobra alternatywa dla spalaczy tłuszczu w kapsułkach?

Dzięki innowacyjnej formie plastrów Sliminazer szybko wspina się po drabince najpopularniejszych preparatów na odchudzanie. Każdy, kto ma przed sobą zrzucenie nadmiernych kilogramów, zetknąwszy się z tym środkiem, zadaje sobie pytanie – czy działa skuteczniej niż kapsułki i czy warto po niego sięgnąć? Odpowiedź nie jest oczywista, z jednej strony Sliminazer wydaje się ciekawy, z drugiej – jak większość tego typu produktów, posiada także swoje słabsze strony. Przyjrzyjmy się zaletom i niedociągnięciom nowych plastrów na odchudzanie.

Czy warto przerzucić się z kapsułek na plastry odchudzające?

Wiele osób, którym nie udaje się schudnąć mimo stosowania wielu metod, zadaje sobie pytanie, czy plastry mogą w kwestii skuteczności górować nad kapsułkami. Z jednej strony mogą, z drugiej nie. Po pierwsze, wiele zależy od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu i podatności na działanie danego preparatu. Po drugie, zarówno kapsułki, jak i plastry na odchudzanie, mogą mieć bogaty lub stosunkowo ubogi skład. Dlatego nie ma sensu wrzucać ich wszystkich do jednego worka i mówić, że wszystkie plastry są złe albo wszystkie kapsułki są niedobre, ale analizować skład każdego produktu oddzielnie.

Nurtującą kwestią może też być sama postać preparatu i sposób aplikacji – czy naklejając na skórę plastry możemy liczyć na wyższą przyswajalność substancji aktywnych przez organizm, czy może niższą, niż gdybyśmy połknęli kapsułkę? Zdania są podzielone. Na jednych plastry działają silniej, na innych słabiej niż środki doustne.

Często przytaczanym argumentem ze strony przeciwników plastrów na odchudzanie jest mało zauważalne działanie – preparat działa długo, ale niestety z niską lub umiarkowaną siłą. Według tej grupy osób inaczej jest z kapsułkami – połykamy je dokładnie w takich momentach, w których tego potrzebujemy (np. rano – by rozkręcić metabolizm lub po południu – by zapobiec atakom apetytu na słodycze), po czym możemy liczyć na „mocne uderzenie” i dobre efekty odchudzające.

Jednak nie brakuje również głosów, że to właśnie plastry są skuteczniejsze, działają równomiernie przez cały czas, stopniowo uwalniając składniki, a do tego są wygodniejsze w stosowaniu (nie trzeba pamiętać o łykaniu tabletek).

Pytanie, czy warto przerzucić się z kapsułek na plastry na odchudzanie pozostaje więc bez jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od potrzeb naszego organizmu i naszego własnego komfortu użytkowania. Jednakże jeśli przyzwyczailiśmy się do kuracji kapsułkami, musimy liczyć się z nieco innym procesem uwalniania substancji, innym sposobem aplikacji i być może innymi odczuciami związanymi z działaniem preparatu w plastrach.

Sliminazer – skład

Plastry odchudzające Sliminazer zawierają 6 składników aktywnych, które po aplikacji są uwalniane do organizmu przez okres połowy doby. Po 12 godzinach zdejmujemy plaster ze skóry i naklejamy kolejny.

Substancje, którymi wypełnione są plastry Sliminazer, to nic innego jak cenne ekstrakty roślinne, które w różnych stężeniach i zestawieniach znajdują miejsce w wielu suplementach diety na odchudzanie.

Oto składniki plastrów Sliminazer:

 • Ekstrakt z pieprzu cayenne – stymuluje metabolizm, hamuje apetyt, poprzez nasilanie termogenezy pobudza organizm do intensywniejszego spalania kalorii.
 • Ekstrakt z guarany – jest źródłem kofeiny, dodaje energii i podnosi próg naszej wytrzymałości fizycznej, zapobiega zmęczeniu psychicznemu i fizycznemu, hamuje łaknienie, korzystnie wpływa na metabolizm, zwiększa tempo spalania kalorii.
 • Kwas hydroksycytrynowy – pozyskana z owoców Garcinia cambogia substancja, która hamuje przemianę cukrów dostarczonych w pożywieniu w tkankę tłuszczową. Dzięki HCA odczuwamy zmniejszony apetyt, metabolizm ulega poprawie, a tempo redukcji tłuszczu staje się szybsze.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – dba o wyregulowany, szybki metabolizm zarówno w trakcie aktywności, jak i podczas spoczynku. Wspiera proces detoksykacji organizmu, obfituje w przeciwutleniacze chroniące nas przed starzeniem i nowotworami.
 • Ekstrakt z jagód acai – zasobne źródło przeciwutleniaczy, witamin i minerałów. Jagody acai dodają energii, tłumią łaknienie, przyspieszają eliminację szkodliwych substancji z organizmu, pomagają w rozkręceniu tempa metabolizmu.
 • L-karnityna – kiedy oddajemy się aktywności fizycznej, L-karnityna przyspiesza tempo rozpadu długich łańcuchów tłuszczowych, tym samym pozwala nam szybciej spalać zmagazynowaną tkankę tłuszczową.

Jak wygląda kuracja plastrami Sliminazer i jakie przynosi efekty?

Według niektórych dużym plusem kuracji odchudzającej plastrami Sliminazer jest wygoda – nie musimy pamiętać o łykaniu tabletek dwa lub trzy razy dziennie, naklejamy plaster i z głowy. Jednak z drugiej strony, musimy przecież pamiętać o przyklejaniu plastrów co 12 godzin – czy zatem rzeczywiście jest to wygodniejsza forma kuracji? Można by polemizować.

W czasie, w którym mamy plaster na skórze, substancje aktywne stopniowo zostają uwalniane do naszego organizmu, a my możemy przez całą dobę odczuwać efekty ich działania. No właśnie, pytanie tylko, czy owo działanie jest rzeczywiście porównywalne do działania substancji zawartych w tabletkach na odchudzanie. Pamiętajmy, że środki doustne „wykonują swoją odchudzającą pracę” już na poziomie układu trawiennego.

Weźmy na przykład często pojawiające się w spalaczach tłuszczu składniki błonnikowe – ich rolą jest pęcznienie w żołądku, dawanie nam poczucia sytości i hamowanie apetytu. To samo dotyczy składników usprawniających pracę wątroby, trzustki, jelit i wspomagających eliminację złogów i toksyn – również działają na poziomie układu pokarmowego. Czy tego typu substancje będą dawać takie same efekty, gdy zostaną podane drogą transdermalną (przez skórę)?

Oczywiście działanie plastrów odchudzających jest mocno złożone – niektóre składniki nie potrzebują przechodzić przez układ trawienny, by zadziałać korzystnie na metabolizm i tempo spalania tkanki tłuszczowej. Niemniej jednak, miejmy na uwadze, że proces odchudzania jest mocno związany z samym jedzeniem, a co za tym idzie z pracą układu pokarmowego, warto więc go wspomagać również od wewnątrz za pomocą dobrej jakości suplementów diety.

Sliminazer – opinie

Ile produktów na odchudzanie, tyle opinii na ich temat. Prawda ta dotyczy również plastrów Sliminazer. Część osób jest z nich zadowolona, część nie. W pozytywnych komentarzach czytamy o zwiększeniu tempa gubienia kilogramów. Niektórym osobom udało się schudnąć ok. 5 kg w 3-4 tygodnie, innym nieco mniej, ale i tak chwalą sobie produkt. Plastry Sliminazer mają także negatywne opinie – niektóre osoby odnotowały tylko nieznaczne spadki wagi. Ich niezadowolenie jest tym większe, iż cena Sliminazer wcale nie jest niska, a do tego jedno opakowanie nie wystarcza na zbyt długo.

Sliminazer – cena

Na stronie producenta Sliminazer czytamy, iż regularna cena preparatu wynosi 317 zł. W ramach czasowej promocji możemy kupić go za 137 zł, do tego otrzymamy darmową przesyłkę. Promocyjna cena nie jest zbyt wygórowana, ale już standardowa sprawia, że nie każdy będzie sobie mógł na kurację Sliminazerem pozwolić.

Pozostaje jeszcze nurtujące wielu internautów pytanie – ile plastrów Sliminazer jest w opakowaniu? Trudno doszukać się takich danych na oficjalnej stronie produktu, jednak spośród opinii na forach i blogach można wyłowić informację, że jest ich 30. Skoro tak, jedno opakowanie wystarczy nam na 15 dni. Co prawda możemy stosować tylko 1 plaster dziennie, jednak nikt nie zapewni nam wtedy optymalnej skuteczności.

Plastry czy kapsułki – nowatorsko czy tradycyjnie?

Nie dajemy jednoznacznej odpowiedzi, czy skorzystać z nowości w postaci plastrów na odchudzanie, czy sięgnąć po sprawdzoną metodę, czyli spalacz tłuszczu w kapsułkach. Decyzja należy do Ciebie – jeśli finansowo możesz sobie pozwolić na drogą kurację i jeśli przekonuje Cię przezskórne działanie odchudzające, Sliminazer jest dla Ciebie.

Jeśli jednak wolisz coś tańszego, a jednocześnie pewnego, proponujemy kapsułki Silvets. Zawierają bardzo podobne składniki do tych zawartych w plastrach Sliminazer, ponadto odznaczają się wysoką skutecznością w przyspieszaniu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Silvets to kompozycja:

 • jagód acai;
 • guarany;
 • zielonej herbaty;
 • pieprzu cayenne;
 • bioperiny;
 • L-karnityny.

Preparat zwalcza nadmierny apetyt i pomaga odzyskać kontrolę nad uczuciem głodu. Dodaje energii i sprawia, że więcej się ruszamy. Tym samym zapobiega biernemu trybowi życia, który prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej.

Silvets wywiera również duży wpływ na nasz metabolizm i tempo spalania tkanki tłuszczowej – pozwala odnotowywać szybkie spadki wagi i cieszyć się coraz szczuplejszą sylwetką. To w 100% pewny środek wspomagający redukcję tłuszczu, a jego sprawdzona forma kapsułek daje gwarancję wysokiej przyswajalności przez organizm i pełnej skuteczności.

Silvets – cena, gdzie kupić preparat?

Silvets zapewnia doskonale dobraną kompozycję składników – tylko tych z półki najskuteczniejszych naturalnych substancji przyspieszających odchudzanie. Jednocześnie wystarcza na dwa razy dłużej niż omawiane wyżej plastry na odchudzanie, pozostając w podobnej cenie. Najkorzystniej kupić Silvets na stronie producenta, do której przejdziesz tutaj.

Jedno opakowanie Silvets (zapas na miesiąc) kosztuje 159 zł. Ale uwaga, klikając tutaj przejdziesz do strefy promocji na stronie Silvets, gdzie będziesz mogła skorzystać ze specjalnego rabatu 20%.

Producent udostępnia również opcję specjalnych zestawów Silvets, w ramach których można otrzymać darmowe opakowania. Więcej informacji na www.silvets.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.