Silvets – suplement diety na odchudzanie. Ekspert od gubienia kilogramów

Wśród wielu funkcjonujących na rynku suplementów diety wspomagających odchudzanie, na wyróżnienie zasługuje z całą pewnością Silvets, preparat o nietuzinkowej kompozycji naturalnych składników, których działanie jest odczuwalne już w pierwszych dniach stosowania!

Czym charakteryzuje się Silvets?

Od dłuższego czasu wiadomo, że niektóre substancje roślinnego pochodzenia sprzyjają lepszemu trawieniu, pomagają szybciej spalać tłuszcze i węglowodany, zmniejszają apetyt, a jednocześnie dodają wigoru. Taką opinią cieszą się między innymi zielona herbata, czarny pieprz, kofeina, czy bardziej egzotyczne jagody Acai i guarana. Niezaprzeczalnym atutem Silvets jest połączenie znanych ze swojej skuteczności naturalnych składników w obrębie jednego specyfiku, w optymalnych proporcjach i ilościach, tak, aby jak najefektywniej wspierać kurację odchudzającą.

Dzięki obecności 6 substancji aktywnych o potwierdzonym działaniu, przebadanych i bezpiecznych, suplement ten stanowi wybitną pomoc w walce o smukłą sylwetkę. Nie tylko przyczynia się do szybszej redukcji zbędnych kilogramów, ale także dodaje energii i wpływa na poprawę samopoczucia. Łakomczuchom ogranicza apetyt, osobom uprawiającym sport umożliwia większy wysiłek i łatwiejszą budowę masy mięśniowej. Wszystkim poprawia trawienie, oczyszcza organizm i dostarcza wartościowych składników odżywczych.

Silvets – skład produktu, czyli wieloskładnikowy zestaw do zadań specjalnych

Jedyna w swoim rodzaju zawartość suplementu powoduje, że stanowi on potężną broń w walce z bardzo trudnym przeciwnikiem, jakim jest nadwaga. Twórcy specyfiku sięgnęli w tym przypadku zarówno po składniki znane od dawna polskim konsumentom, jak i pochodzące z dalekich krajów, a wykorzystywane często przez tamtejsze społeczności od wielu wieków. Są to:

  • Jagody Acai – bogate źródło licznych witamin, minerałów, kofeiny, chromu i przeciwutleniaczy oraz wyjątkowo wartościowego błonnika pokarmowego. Obecne w jagodach Acai substancje blokują apetyt, przyspieszają metabolizm, oczyszczają organizm i ułatwiają trawienie. Wspierając proces redukcji tkanki tłuszczowej, jednocześnie regenerują organizm i dodają energii, dzięki czemu łatwiej o tak potrzebną w trakcie odchudzania aktywność fizyczną.
  • Zielona herbata – dzięki między innymi zawartości polifenoli i katechin, polepsza i przyspiesza przemianę materii, usuwa pozostałości procesu trawienia, przyczynia się do intensywniejszego spalania tłuszczów, ograniczając zarazem odkładanie się tkanki tłuszczowej. Zielona herbata ma też inne cenne właściwości, minimalizuje ryzyko nowotworów, chorób układu nerwowego i serca.
  • Pieprz cayenne – znana wszystkim przyprawa zawdzięcza swoje właściwości odchudzające kapsaicynie, substancji odpowiedzialnej za ostry smak papryki. Jest ona termogenikiem, to znaczy zwiększając wydatek energetyczny organizmu, przyczynia się do pobudzania i intensyfikacji metabolizmu. Łagodzi zaburzenia układu pokarmowego, obniża ciśnienie, wspomaga terapię antynowotworową.
  • Bioperina, inaczej piperyna, czyli ekstrakt z czarnego pieprzu, jest także termogenikiem. Blokuje wchłanianie tłuszczów, stymuluje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, usprawnia przemianę materii. Ma też właściwości lecznicze – polepsza wchłanianie składników odżywczych, wzmacnia odporność, działa antybakteryjnie i antyoksydacyjnie.
  • L-karnityna – substancja blokująca apetyt i regulująca aktywność wielu hormonów, między innymi biorących udział w spalaniu tłuszczów, dzięki czemu sprzyja odchudzaniu. Jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
  • Guarana – roślina pochodząca z Ameryki Południowej, za sprawą obecnej w jej składzie naturalnej kofeiny działa stymulująco na cały organizm. Hamuje apetyt, pobudza metabolizm, oczyszcza organizm z nadmiaru wody i toksyn. Jednocześnie dodaje energii zwiększając wydolność i wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego.

Silvets – efekty suplementacji w krótszym i dłuższym okresie

Ten starannie przemyślany skład przekłada się na konkretne efekty, odczuwalne już po paru dniach stosowania. W pierwszym etapie zauważa się zahamowanie apetytu i przyrost energii. O wiele łatwiej jest stosować się do określonych godzin posiłków i zdrowej diety, a dodatkowa dawka wigoru sprawia, że chętniej ćwiczymy i mniej się męczymy przy wysiłku fizycznym.

W miarę dalszej kuracji następuje oczyszczenie organizmu, ustępują problemy trawienne, takie jak zaparcia czy wzdęcia, kłopoty z wypróżnieniem, uczucie ciężkości. Poprawie ulega kondycja skóry i włosów, polepsza się samopoczucie i wzrasta motywacja do dalszego odchudzania.

W dłuższej perspektywie suplementacja połączona z konsekwentną aktywnością fizyczną i dietą o obniżonej kaloryczności, przynosi oczekiwane rezultaty w postaci pozbycia się nadmiaru kilogramów i zbędnej tkanki tłuszczowej i to bez obawy o wystąpienie efektu jojo.

Poznaj także Green Barley Plus

Silvets – opinie klientów

Wśród zamieszczanych w sieci komentarzy dominują te, w których klienci podkreślają, że to właśnie Silvets stał się dla nich impulsem do prawdziwej kuracji odchudzającej. Wcześniej bowiem wiele podejmowanych przez nich prób kończyło się niepowodzeniem. Tymczasem Silvets, prawdopodobnie ze względu na niemal natychmiast odczuwalne skutki, pobudził motywację do działania. Uzasadnione jest zatem twierdzenie producenta, że mamy do czynienia z suplementem szczególnie polecanym tym, którzy bezskutecznie, jak dotąd, sięgali po najrozmaitsze sposoby na nadwagę i nie udało im się uzyskać wymarzonej smukłej sylwetki.

Oczywiście trzeba pamiętać, że żadne cudowne środki na schudnięcie nie istnieją. Właściwy sposób odżywiania plus aktywność fizyczna oraz suplementacja traktowana jako pomoc – dopiero takie kompleksowe działania przyniosą pożądane rezultaty. Innowacyjne tabletki Silvets, hamujące apetyt, potęgujące metabolizm, minimalizujące magazynowanie tłuszczu i dodające energii, okażą się wtedy autentycznym wsparciem dla odchudzania, a całość działań najlepszą strategią w walce z tuszą.

Silvets – cena suplementu

Specyfik jest dostępny w aptekach internetowych, ale zakup bezpośrednio u producenta daje możliwość skorzystania z interesujących promocji. Cena jednego opakowania wystarczającego na miesiąc kuracji wynosi 180 zł, ale w zestawie trzymiesięcznym obniża się aż o 60 zł za opakowanie, a w sześciomiesięcznym aż o 90 zł za jedno opakowanie.

Przejdź na stronę producenta Silvets i skorzystaj z atrakcyjnych pakietów promocyjnych – www.silvets.pl

Silvets – suplement diety na odchudzanie. Ekspert od gubienia kilogramów
4.9 (98%) 10 głosów
Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.