Liporedium – nowość na rynku suplementów wspomagających odchudzanie

Od pewnego czasu intensywnie reklamowany jest nowy produkt z zakresu suplementów diety – Liporedium. To specyfik wspomagający odchudzanie, wpływający, zdaniem producentów, na szybsze i bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

W dążeniu do pięknego, smukłego ciała

Popularność suplementu diety Liporedium, analogicznie jak innych produktów z tego segmentu rynku, wynika z pewnego zjawiska o charakterze społecznym. Chcemy mianowicie być szczupli, a przez to atrakcyjni w myśl obowiązujących współcześnie kanonów atrakcyjności i piękna. O ile przytyć można bardzo łatwo, o tyle pozbyć się nadmiaru ciała znacznie trudniej. Tymczasem schudnięcie nawet o parę kilogramów oznacza dużą korzyść dla organizmu, nie wspominając już o korzystnej zmianie wyglądu.

Nadwaga i otyłość stały się prawdziwym przekleństwem współczesnych społeczeństw. Obfitość pożywienia, praca coraz mniej angażująca fizycznie, a z drugiej strony brak aktywności ruchowej, powodują katastrofalne skutki. Tyje Ameryka Północna i Europa, a Polska w niechlubnym rankingu otyłości zajmuje jedno z czołowych miejsc. Jednocześnie nie wszyscy mamy świadomość tego, że efekty nadmiernego przyrostu masy ciała to nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim o wiele większe ryzyko poważnych problemów zdrowotnych, poczynając od chorób serca i układu krążenia, po cukrzycę, zaburzenia trawienia czy zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów.

Na szczęście coraz więcej osób docenia zalety posiadania szczupłej i wysportowanej sylwetki. Dążąc do bycia atrakcyjnym i zdrowym, przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania, uprawiamy różne rodzaje aktywności fizycznej i sięgamy po suplementy diety, które wspomagają nas w procesie chudnięcia.

Jak działa Liporedium?

Oglądani w mediach sportowcy, celebryci i modele prezentują zazwyczaj nienaganną, smukłą i wysportowaną sylwetkę. Niestety, nie każdy obdarzony jest przez naturę idealnym ciałem, co więcej, utrwalone nawyki żywieniowe nie ułatwiają zadania. W wielu przypadkach trzeba dużego samozaparcia i dłuższego czasu, aby osiągnąć cel w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów.

Prawdziwą zmorą okazuje się nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzącej się głównie na brzuchu i w dolnych partiach ciała. Do tego jeszcze często zdarza się efekt jojo – po uzyskaniu pożądanych rezultatów tracimy ostrożność, jeśli chodzi o tryb życia, wracamy do dawnych nawyków i bardzo szybko wracamy do dawnej wagi.

Według producenta, tabletki na odchudzanie Liporedium redukują poziom zbędnej tkanki tłuszczowej ułatwiając w ten sposób pozbycie się nadwagi, co więcej, pozwalają uniknąć efektu jojo. Dzieje się tak dzięki obecności w ich składzie wyciągów roślinnych o potwierdzonym działaniu wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej.

Jest to przede wszystkim ekstrakt z koli błyszczącej, zaliczanej do tzw. termogeników, czyli substancji potęgujących wytwarzanie ciepła przez organizm, a tym samym zwiększających wydatkowanie energii. Tym sposobem organizm zmuszony jest do sięgania po zapasy energetyczne w postaci tkanki tłuszczowej. Wszystkie zawarte w Liporedium substancje, poza oddziaływaniem na termogenezę, wpływają też na ograniczenie apetytu.

Liporedium – skład suplementu

W skład Liporedium wchodzi wyciąg z nasion wspomnianej koli błyszczącej (Cola Nitida), rosnącego w zachodniej części Afryki wiecznie zielonego drzewa. Jego owoce, znane pod nazwą orzeszków cola, są od tysięcy lat używane przez mieszkańców Afryki do żucia, aby zapobiec zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu. Owoce i nasiona cola stymulują termogenezę, co przyczynia się do spalania większej ilości kalorii, a co za tym idzie, redukcji tłuszczu. Pobudzają metabolizm i usprawniają trawienie, usuwają z organizmu nadmiar wody, wpływają hamująco na apetyt.

Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej umożliwiają także inne składniki suplementu: wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego, którego działanie wspomagające trawienie znane jest od dawna, ekstrakt z Garcinia Cambogia, czyli tamaryndowca malabarskiego, tropikalnej rośliny, stanowiącej cenne źródło kwasu hydroksycytrynowego, wreszcie wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, zawierający kofeinę.

Wszystkie te substancje uznawane są za istotne środki wspierające proces odchudzania. Nowatorska formuła suplementu sprawia, że Liporedium ma nie tylko ułatwić uzyskanie smukłej sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, ale i jej zachowanie poprzez eliminację ryzyka ponownego przyrostu wagi.

Liporedium – efekty

W procesie odchudzania, który wymaga zarówno czasu, jak i sporego wysiłku, równie ważne jak spalenie zalegającej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się zbędnych kilogramów, jest zachowanie ostrożności i kontrola nad utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Kto wie, czy uniknięcie efektu jojo nie jest nawet trudniejsze niż samo odchudzanie, tym bardziej, że w przypadku dużej nadwagi utrata kilogramów może następować dość szybko, w związku z czym łatwo uwierzyć, że nie musimy się już tak bardzo pilnować.

Suplement diety Liporedium został tak skomponowany, aby działać na obydwu frontach. Poszczególne składniki i wielkość ich dawek mają służyć zatem skutecznej redukcji masy ciała z jednej strony, wsparciu dla utrzymania prawidłowej wagi z drugiej.

Producenci podkreślają jednak, że aby uniknąć efektu jojo, nie należy stosować zbyt rygorystycznych diet, gdyż w procesie odchudzania ważne jest, aby do komórek dotarła odpowiednia ilość tlenu, bez tego niemożliwe będzie spalanie tłuszczów, białek i węglowodanów.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że zarówno Liporedium, jak i inne spalacze tłuszczu czy generalnie suplementy na odchudzanie, jedynie wspomagają proces utraty wagi, co oznacza, że zażywając je nie możemy jednocześnie bezkarnie się objadać i nie zmieniając nic w dotychczasowym trybie życia spodziewać się natychmiastowych rezultatów. Stosowanie suplementów wspierających odchudzanie należy połączyć ze zmianą diety i podjęciem aktywności fizycznej.

Nie musi to być morderczy trening na siłowni, czy długodystansowy bieg. Wystarczy wybrać taką formę, która najbardziej nam odpowiada – jazdę na rowerze, marsz z kijkami, basen, fitness, czy nawet szybki spacer. Najważniejsze, aby zmienić przyzwyczajenia – potraktować wysiłek fizyczny jako stały element dnia, ograniczyć węglowodany, do diety wprowadzić dużą ilość warzyw, przerzucić się na zdrowe tłuszcze. Wtedy zażywanie Liporedium będzie miało sens i przyniesie dobre efekty.

Liporedium – opinie i komentarze

W opisie producenta uwagę zwraca przede wszystkim podwójna funkcja specyfiku, czyli pomoc w utracie wagi oraz zminimalizowane ryzyko jej ponownego przyrostu. Część opinii konsumentów jest jednak w tej kwestii dość sceptyczna. Sporo negatywnych wypowiedzi na portalach społecznościowych dotyczy tego, że suplement umożliwił utratę wagi zaledwie 1-2 kg, tymczasem oczekiwania były znacznie wyższe.

A jak wygląda kwestia kosztów? Jeśli chodzi o tabletki Liporedium, cena kształtuje się od kilkunastu do dwudziestu kilku złotych za opakowanie. Niska cena zdecydowanie może budzić pewną nieufność co do jakości produktu. Wiele osób wypowiada się, iż za taką kwotę nie można oczekiwać powalających rezultatów.

Liporedium czy coś innego?

Liporedium jest bez wątpienia interesującym specyfikiem, przede wszystkim ze względu na jego skład – substancje roślinne o potwierdzonym działaniu wspierającym proces utraty wagi. Natomiast niewielki koszt suplementu i fakt szerokiej jego dostępności, na pozór stanowiące zalety, mogą budzić obawy o jakość, a co za tym idzie, skuteczność.

Doskonałą alternatywą dla Liporedium, należącego do grupy najtańszych w tym segmencie preparatów oraz dla tych najdroższych środków, których cena sięga kilkuset złotych za miesięczną dawkę, jest suplement diety o nazwie Silvets, skomponowany na bazie 6 składników zaliczanych do najbardziej aktywnych substancji wspomagających odchudzanie.

Unikalna receptura Silvets obejmuje:

  • ekstrakt jagód acai,
  • ekstrakt zielonej herbaty,
  • guaranę,
  • L-karnitynę,
  • pieprz cayenne,
  • bioperinę.

Jagody acai dostarczają dodatkowej energii do działania, oczyszczają organizm z toksyn, wpływają na ograniczenie łaknienia. Podobnie zielona herbata, która dodatkowo usprawnia proces trawienia i przyspiesza metabolizm. Tempo przemiany materii potęguje też guarana, a L-karnityna umożliwia szybszą redukcję tłuszczu i zamianę go w energię. Pieprz cayenne wpływa na szybsze spalanie kalorii, a bioperina, stymulując pracę układu pokarmowego, usprawnia usuwanie tłuszczu i cellulitu.

Silvets działa kompleksowo – wspiera odchudzanie ograniczając apetyt, trwale przyspieszając metabolizm, zwiększając tempo spalania tłuszczu i dodając energii do działania.

Dzięki Silvets bez trudu pozbędziemy się nawyku podjadania, będziemy pełne energii, aktywne i zmotywowane do odchudzania, a kilogramy zaczną spadać w zadowalającym tempie. Miesięczna dawka to koszt około 150 zł. Co ważne, za pośrednictwem strony producenta można kupić ten specyfik w promocyjnych pakietach lub ze specjalnym rabatem 20%.

Zakup wprost z witryny producenta daje gwarancję autentyczności i wysokiej jakości produktu przeznaczonego dla tych, którzy chcieliby skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.