African Mango Slim – odchudzająca moc afrykańskiego mango podniesiona do kwadratu

W życiu każdej osoby borykającej się z nadwagą nadchodzi moment, w którym zrzucenie kilogramów staje się absolutnym priorytetem. Jeśli marzysz, by zobaczyć w lustrze osobę, z której będziesz w pełni zadowolona, wiedz, że jest na to prosty sposób! Wystarczy skorzystać ze wsparcia odpowiedniego suplementu diety, który pomoże Ci „bezboleśnie” przejść przez proces odchudzania. Jednym z tych najskuteczniejszych jest African Mango Slim. Są to nowe, udoskonalone kapsułki na odchudzanie, których atutem jest nie tylko wysoka jakość substancji aktywnej, ale także jej ekstremalna dawka!

Afrykańskie mango – sekret smukłych sylwetek

Kapsułki African Mango Slim dopiero niedawno pojawiły się w sprzedaży, ale substancja czynna, która wypełnia ich wnętrze, do nowości nie należy. Ekstrakt z owoców Irvingia gabonensis, czyli afrykańskiego mango (zwanego też dzikim mango, ogbono lub diką), to znany i ceniony składnik, który hamuje łaknienie i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Wysoka skuteczność i dobra sława afrykańskiego mango sprawia, że wyciągi z tego owocu znajdują miejsce w licznych suplementach diety skierowanych do osób z nadwagą. Największą popularnością, która idzie w parze z wysoką wydajnością i efektywnością, cieszą się preparaty zawierające bardzo duże dawki składnika aktywnego – 700 czy 1000 mg. Producenci African Mango Slim poszli jeszcze o krok dalej i zaproponowali suplement zawierający 1200 mg czystego, wysokiej jakości ekstraktu z african mango w dziennej porcji.

African Mango Slim – 5 sposobów na odchudzanie w jednym

Choć kapsułki African Mango Slim, w przeciwieństwie do większości wieloskładnikowych suplementów diety na odchudzanie, zawierają tylko jeden element, mogą zdziałać więcej na gruncie spalania tłuszczu niż niejeden konkurent. Wynika to z niecodziennych właściwości dzikiego mango, dzięki którym owoc ten zwalcza nadmierne kilogramy nie na 1, nie na 2, ale aż na 5 różnych sposobów. Oto one:

1. Hamowanie apetytu, blokowanie uczucia pustego żołądka. Problem nadmiernego apetytu i pochłaniania zbyt dużych ilości pożywienia ma znaczna większość osób z nadwagą. Często jest to rezultatem rozregulowanej gospodarki węglowodanowej, nierzadko też ma swoje podłoże w psychice – mamy niskie poczucie własnej wartości, czujemy się źle, targa nami dużo negatywnych emocji, zajadamy więc te stany, co pozwala nam choć na chwilę poczuć się lepiej.

Wyciąg z afrykańskiego mango jest w stanie efektywnie pomóc zwalczyć problem nadmiernego apetytu. Dzięki bogatej zawartości błonnika pokarmowego daje poczucie sytości w żołądku, tłumiąc potrzebę sięgnięcia po coś do zjedzenia. Ponadto zapobiega gwałtownym skokom cukru we krwi, a tym samym przeciwdziała atakom głodu, które zwykle kończą się jednorazowym pochłonięciem mnóstwa nadprogramowych kalorii.

Atutem afrykańskiego mango jest również obecność wielu substancji pozytywnie wpływających na pracę układu nerwowego i polepszenie samopoczucia – są to właściwości bardzo ważne dla osoby z nadwagą, które pomagają w sprawniejszym okiełznywaniu negatywnych emocji i oddalają od obsesji jedzenia.

2. Dodawanie energii. To bardzo ważna właściwość afrykańskiego mango z punktu widzenia osób z nadwagą, którym często dokucza brak sił witalnych oraz motywacji do zmiany trybu życia na aktywniejszy. Tymczasem ekstrakt z afrykańskiego mango zawiera obszerny zestaw cennych składników (witaminy z grupy B, witamina C, A, E, liczne aminokwasy, potas, polifenole, kwasy omega 3 i 6), dzięki którym polepsza się funkcjonowanie całego organizmu, a także wzrasta poziom energii i wydolności fizycznej.

Skutkiem jest lepsze samopoczucie, wzrost chęci i motywacji do ruchu w każdej postaci, czy to zwykłych spacerów, czy ćwiczeń w domu lub na siłowni etc. Odczuwamy też większą łatwość w przechodzeniu przez kolejne treningi, jeśli takowe podejmujemy, mniej się męczymy i lepiej regenerujemy po wysiłku (dzięki zawartym przeciwutleniaczom).

3. Przyspieszanie metabolizmu – ta właściwość afrykańskiego mango pomoże nam w „przestawieniu” organizmu na tryb sprawnego spalania kalorii. Jeśli dotąd regularnie przybieraliśmy na wadze albo za nic nie mogliśmy schudnąć, mimo iż podejmowaliśmy próby wprowadzenia diety, oznacza to, że prawdopodobnie mamy spowolniony metabolizm i nasz organizm nie jest w stanie na bieżąco spożytkować energii dostarczanej pod postacią jedzenia. Zamiast tego powstaje materiał rezerwowy pod postacią fałdek tłuszczu.

African Mango Slim, dzięki wysoce aktywnemu ekstraktowi z dzikiego mango, przyczynia się do podniesienia tempa metabolizmu, co przekłada się na większe pobory energii przez organizm i szybsze spalanie kalorii. W efekcie przestajemy tyć, a rezerwy tłuszczu zaczynają systematycznie znikać z naszego ciała.

4. Detoksykacja. Bez detoksykacji trudno wyobrazić sobie efektywne odchudzanie! African mango zawiera znaczne ilości błonnika pokarmowego słynącego ze swych zdolności do wymiatania z jelit toksyn, które wpływają na zaburzenia procesów metabolicznych i przyczyniają się do ogólnego pogorszenia samopoczucia. Oczyszczony z toksyn organizm nie dość, że odwdzięcza się nam sprawniejszym funkcjonowaniem i szybszą przemianą materii, to jeszcze znacznie lepiej reaguje na próby odchudzania. Spadki na wadze są szybsze i częściej można je zaobserwować.

5. Pomoc w trawieniu. Zdecydowana część osób z nadwagą cierpi na dolegliwości trawienne, takie jak zaparcia, gazy, wzdęcia, bóle brzucha, uczucie pełności i zalegania jedzenia w brzuchu, uczucie ciężkości. Afrykańskie mango pomaga pozbyć się tego rodzaju przykrych przypadłości, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia obwodu brzucha, a także do wyregulowania częstotliwości wypróżnień i sprawniejszej redukcji masy ciała.

African Mango Slim – efekty

African Mango Slim jest skutecznym suplementem diety na odchudzanie dla każdego. Pomaga uruchomić proces utraty kilogramów nawet w bardzo opornych przypadkach, kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą. Efekty stosowania African Mango Slim mogą być bardzo zadowalające, szczególnie jeśli wraz z suplementacją wprowadzimy zmiany w odżywianiu. Cenne wskazówki znajdziesz w artykule: Dieta odchudzająca.

African Mango Slim, dzięki zdolności do hamowania apetytu, pomaga znacząco ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Równocześnie suplement dodaje energii i przyczynia się do trwałego przyspieszenia metabolizmu oraz wspomaga redukcję tłuszczu.

Stosując kapsułki African Mango Slim przez miesiąc możemy schudnąć 5-10 kg, w zależności, jak dużą mamy nadwagę i jaki styl życia prowadzimy. Jeśli nie jesteśmy zbyt aktywnymi osobami, a nasza dieta pozostawia wiele do życzenia, African Mango Slim pomoże nam to zmienić, a tym samym przyspieszyć drogę do wymarzonej sylwetki.

Czytaj też: Dieta 1500 kalorii – jadłospis i efekty

African Mango Slim – opinie konsumentów

African Mango Slim jest nowością na rynku, ale już zdążyło zrobić się o nim głośno w internecie. Suplementowi nie brakuje przychylnych komentarzy, między innymi od osób, które mają już długi staż w odchudzaniu i które od idealnej sylwetki dzieliło zaledwie kilka kilo. Pozytywne opinie o African Mango Slim pochodzą również od osób z dużą nadwagą, którym dotąd nie udało się nic (lub prawie nic) zrzucić.

Podkreślane często zalety African Mango Slim to:

  • duża dawka ekstraktu z afrykańskiego mango w jednej kapsułce,
  • wyraźnie odczuwalne działanie,
  • skuteczne hamowanie apetytu,
  • szybkie spadki wagi.

African Mango Slim – cena, promocje, gdzie kupić produkt

African Mango Slim to wysokiej klasy produkt zawierający czysty ekstrakt z owocu afrykańskiego mango. Za 1 opakowanie, które wystarczy na miesiąc kuracji, zapłacimy 129 zł. Dostępne są jednak atrakcyjne promocje, w ramach których można uzyskać 1 lub 2 opakowania gratis.

Na stronie producenta, do której przejdziesz klikając tutaj, można zamówić produkt i skorzystać z gratisów.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.