Slimetrol – jaki potencjał mają nowe kapsułki na odchudzanie? (Opinie, działanie i skład)

Jeśli jesteś zmotywowana do odchudzania, połowę sukcesu masz w dłoni. Najważniejsze teraz to wytrwać w postanowieniach i lekko zmodyfikować tryb życia pod kątem aktywności fizycznej i diety. Równie istotny jest dobór odpowiedniego suplementu diety, który pomógłby Ci szybciej zrzucać kilogramy. Jedną z nowości rynkowych, o której coraz częściej mówi się na forach, blogach i portalach, jest Slimetrol. Są to wieloskładnikowe kapsułki, dzięki którym podobno można schudnąć aż do 14 kg w 3 tygodnie. Jaki jest realny potencjał tego preparatu? Zapraszamy do zestawienia najważniejszych informacji i opinii o Slimetrolu.

Slimetrol – skład

W dobrym suplemencie diety na odchudzanie nie powinno zabraknąć składników, które w skuteczny sposób hamują łaknienie. Dzięki nim łatwiej nam trzymać się najważniejszych zasad dietetycznych dla osób, których celem jest redukcja masy ciała. Powinny także znaleźć się w nim składniki rozkręcające metabolizm, hamujące wchłanianie tłuszczów z pożywienia oraz stymulujące rozpad zmagazynowanej tkanki tłuszczowej.

Bardzo dobrą praktyką wśród producentów suplementów na odchudzanie jest też umieszczanie w składach substancji dodających energii i zwiększających motywację do aktywności fizycznej, dzięki którym przestajemy być apatyczne i leniwe, a zamiast tego zaczynamy więcej się ruszać. Nietrudno zgadnąć, iż sprzyja to szybszym spadkom kilogramów na wadze.

Czy aby wszystkie te składniki zagościły w kapsułkach Slimetrol? Niestety nie da się jednoznacznie stwierdzić, ponieważ na stronie preparatu nie znajdziemy dokładnych informacji na temat składu kapsułek. Szczerze powiedziawszy, jest to trochę niefachowe podejście do klienta – każdy zainteresowany produktem ma prawo wiedzieć, co dokładnie się w nim znajduje. Niemniej jednak, dzięki szczątkowym informacjom na oficjalnej witrynie oraz szeregowi informacji na innych stronach internetowych, da się w przybliżeniu określić skład tego preparatu. Oto on:

Kofeina

Kofeina to składnik, który zajmuje ważne miejsce w bardzo wielu preparatach wspierających redukcję tłuszczu, szczególnie tych przeznaczonych dla osób aktywnych, które liczą na jednoczesny efekt pobudzający, zwiększający potencjał treningowy oraz efekt przyspieszenia redukcji tłuszczu.

Kofeina działa wielotorowo – dodaje nam energii, poprawia koncentrację i pomaga zwalczać uczucie zmęczenia, dzięki czemu jest bardzo przydatna dla osób, które w trakcie odchudzania stawiają na trening fizyczny. Z drugiej strony kofeina pomaga nam rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami poprzez stymulowanie naszego metabolizmu i zwiększanie ilości spalanych kalorii. Dodatkowo kofeina w pewnym stopniu hamuje apetyt, ale nie na długo, toteż nie można jej uznać za w pełni skuteczną metodę na okiełznanie głodu i wyregulowanie apetytu.

Gaurana

Guarana to krzew pochodzący z Brazylii, którego nasiona zawierają bardzo duże ilości kofeiny. Guarana jest bardzo dobrze przyswajalna przez organizm i daje silne efekty w aspekcie dodawania energii, znoszenia senności oraz zmęczenia fizycznego i psychicznego, poprawy koncentracji i motywacji do działania. Rezultatem działania guarany jest również przyspieszenie tempa spalania tłuszczu (szczególnie podczas aktywności), poprawa przemiany materii oraz hamowanie łaknienia.

Zielona herbata

Zielona herbata wykazuje wielorakie działanie prozdrowotne głównie ze względu na wysoką obecność antyoksydantów. Pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn, tym samym poprawia jego funkcjonowanie i ułatwia odchudzanie. Dzięki zielonej herbacie polepsza się metabolizm cukrów i tłuszczów, dzięki czemu możemy szybciej i sprawniej tracić zbędne kilogramy. Ponadto zielona herbata dobroczynnie wpływa na trawienie i pomaga pozbyć się uporczywych dolegliwości, jak zaparcia i wzdęcia.

Sinetrol

Sinetrol to kompozycja wyciągów z owoców cytrusowych i soi, której zadaniem jest przyspieszenie procesu utraty tłuszczowej masy ciała. Sinetrol przyczynia się do nasilenia lipolizy, wzmaga wytwarzanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład tłuszczów i ułatwia ich wydalanie z organizmu. Dzięki właściwościom tego składnika możemy szybciej rozstać się z nadmiernymi kilogramami, a równocześnie obniżyć poziom złego cholesterolu, zredukować cellulit i wspomóc pracę wątroby.

Slimetrol – działanie

Kapsułki Slimetrol zawierają zestaw składników obdarzonych właściwościami, które mogą ułatwić gubienie nadwagi. Szczególnie dobrze produkt ten wpisze się w potrzeby osób aktywnych, które, narażone na wysiłek fizyczny, poszukują preparatów dodających energii i jednocześnie nasilających spalanie kalorii. Ponieważ Slimetrol nie stroni od substancji pobudzających (zawiera i kofeinę, i guaranę!), może pomóc nam zwalczyć zmęczenie czy niechęć do zajęć ruchowych, a tym samym ułatwić odchudzanie.

Dodatkowo warto zauważyć, iż Slimetrol pomaga rozkręcić tempo metabolizmu i nasila spalanie tłuszczu, możemy zatem liczyć na przyspieszenie utraty wagi. Ale czy aby na pewno spadki wagi są aż tak duże i szybkie, jak obiecuje producent? Wydaje się to wątpliwe.

Slimetrol – efekty, wady i zalety

Ze strony internetowej Simetrolu dowiemy się między innymi, iż w asyście tego preparatu schudniemy nawet 14 kg w 3 tygodnie. W innym zaś miejscu czytamy o 21 kg w miesiąc. Chyba każdy amator odchudzania podchodzi do takich deklaracji nieco sceptycznie. 21 kg w miesiąc lub 14 kg w 3 tygodnie to osiągnięcia, których nie da się uzyskać za pomocą samych kapsułek. Nawet w asyście niskokalorycznej diety i intensywnego treningu byłoby ciężko dopracować się takich rezultatów. A jeśli już schudlibyśmy bardzo dużo w bardzo krótkim czasie, groziłoby to efektem jojo, co jest ostatnią rzeczą, której życzyłaby sobie odchudzająca się osoba.

Efekty stosowania Slimetrolu niewątpliwie będą zależne od indywidualnych uwarunkowań naszego organizmu oraz trybu życia. Osoba, która kilka razy w tygodniu oddaje się zajęciom wysiłkowym (np. biega, pływa, chodzi na siłownię etc.) i która wprowadza spore ograniczenia dietetyczne (np. unika słodyczy oraz mącznych i tłustych dań), jest w stanie schudnąć z Slimetrolem kilka kilogramów w miesiąc. Zwiększony poziom energii oraz szybsze spadki na wadze z pewnością będą przez nas zauważalne.

Jednak w przypadku osób mało aktywnych i mających problem z utrzymaniem diety, efekty działania Slimetrolu mogą być słabe. Preparat nie zawiera żadnych ekstraktów roślinnych, których główną właściwością jest dawanie uczucia sytości i blokowanie apetytu. Bez takowych składników będzie nam bardzo trudno uzyskać pełną kontrolę nad spożywanymi kaloriami. Co z tego, iż będziemy czuć się pobudzeni i tempo spalania tłuszczu zostanie rozkręcone, jeśli nadal będziemy odczuwać wzmożoną ochotę na jedzenie i nadal będziemy katować ciało nadmiarem tłuszczów i węglowodanów?

Slimetrol – cena

Dużym minusem Slimetrolu jest cena. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się typowe – za jedno opakowanie specyfiku płacimy 137 zł, czyli dokładnie tyle, ile za inne suplementy diety tego typu. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej preparatowi, zobaczymy, iż w pudełku mieści się tylko 30 kapsułek. Zważywszy na fakt, iż zalecana dzienna dawka to 2 kapsułki, jedno opakowanie wystarczy nam na 2 tygodnie.

W przypadku innych suplementów dostępnych w podobnej cenie, jedno opakowanie wystarcza zazwyczaj na pełen miesiąc kuracji. Czy warto więc przepłacać? Tym bardziej, iż działanie preparatu jest przeciętne lub dobre, ale na pewno nie rewolucyjne? Zwróćmy także uwagę na inną kwestię – podana kwota 137 zł za opakowanie to, jak czytamy na stronie producenta, jednorazowy rabat. Kolejne pudełko będziemy musieli kupić już w normalnej cenie, czyli za 247 zł.

Slimetrol – opinie

W internecie można trafić na wiele opinii o Slimetrolu i na pewno nie można o nich powiedzieć, że są jednostronne. Aczkolwiek w większości nawiązują do średniej efektywności tego preparatu w stosunku do obietnic producenta. Zapowiadane 14 kg w 3 tygodnie to duża przesada. Większości wypowiadających się osób udało się schudnąć z Slimetrolem 3-5 kg w 4 tygodnie. U niektórych waga w ogóle nie poszła w dół, u innych zaledwie 1-2 kg. Opinie o Slimetrolu często dotykają także sfery finansowej. Wiele osób żałuje, iż kupiło ten środek – koszt miesięcznej kuracji to kilkaset zł, a efekt był dużo słabszy w stosunku do oczekiwań.

Jak wybrać suplement optymalny?

Slimetrol to ciekawie przemyślany suplement diety, jednak ma dwie poważne wady. Po pierwsze, nie jest dla każdego. Zadowoli raczej osoby aktywne, które jednocześnie nie mają problemu z narzuceniem sobie reżimu dietetycznego. Dla osób, które potrzebują silnie działającego środka, który skutecznie tłumi apetyt i stanowi „zabójcę” tłuszczu, może być zbyt słaby. Po drugie, musimy za niego słono zapłacić.

Są preparaty, które można nabyć w podobnej cenie, co promocyjne pudełko Slimetrolu (ok. 140 zł) i które wystarczą nam na pełen miesiąc kuracji. Do tego wyróżniają się bogatym składem i silnym działaniem odchudzającym.

Jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych preparatów przyspieszających redukcję masy ciała jest Silvets. Są to kapsułki zbudowane na bazie 6 składników, z których każdy jest w czołówce najlepszych substancji naturalnych wspomagających odchudzanie.

Przejdź na stronę producenta – www.silvets.pl

Silvets to preparat, który silnie pobudza proces utraty wagi, bez względu na to, czy zmieniliśmy już tryb życia na aktywny i wprowadziliśmy dietę, czy może jesteśmy na etapie poszukiwania złotego środka, który zmobilizuje cały nasz organizm do walki z kilogramami.

Silvets zawiera ekstrakt jagód acai, które zapewnią Ci mnóstwo energii i sprawią, że będziesz bardziej aktywna, a w czasie tejże aktywności będziesz spalać więcej kalorii. Dodatkowo jagoda acai skutecznie stłumi głód i pozwolić Ci rozstać się z nadmiernym apetytem oraz pomoże w samooczyszczeniu organizmu z toksyn. Kolejny składnik Silvets to ekstrakt zielonej herbaty, który zahamuje łaknienie, przyspieszy metabolizm cukrów i tłuszczów i sprawi, że Twój organizm zacznie aktywniej spalać tkankę tłuszczową.

W Silvets znajdziesz również guaranę – złotą receptę na wysoki poziom energii i podniesienie tempa przemiany materii. Dzięki kolejnemu składnikowi – L-karnitynie, będziesz intensywnie pozbywać się tłuszczu podczas aktywności fizycznej, natomiast zawarty w Silvets pieprz cayenne zadba o wzmożone spalanie kalorii nawet w czasie spoczynku. Dodatkowo cayenne pomoże w zmniejszeniu apetytu. Dopełnieniem składu jest bioperina – ceniona substancja, która nasila lipolizę, przyspiesza metabolizm, pomaga niszczyć komórki tłuszczowe i stymuluje trawienie.

Silvets to zestaw uzupełniających się składników o wielotorowym działaniu odchudzającym. Jeśli chcesz poznać silne właściwości tego środka na własnej skórze i zacząć spalać tkankę tłuszczową w szybkim tempie, kliknij tutaj i przejdź do strony producenta preparatu, gdzie można zaczerpnąć dalszych informacji i zamówić kapsułki.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.