Hepaslimin – pomoc dla wątroby i odchudzania

Jakiś czas temu w aptekach pojawił się wieloskładnikowy suplement diety o nazwie Hepaslimin, który ma być znaczącą konkurencją dla innych tego rodzaju preparatów. Skomponowany z naturalnego pochodzenia składników, w tym przede wszystkim choliny, ma za zadanie wspomaganie prawidłowego funkcjonowania wątroby, pomoc w detoksykacji organizmu i przeciwdziałanie magazynowaniu się lipidów, co w konsekwencji sprzyja również odchudzaniu.

Hepaslimin – skład suplementu

Ornityna

Dwie główne substancje tworzące recepturę preparatu to L-asparaginian L-ornityny i cholina, skądinąd znane także z innych specyfików z tej kategorii. Sól aminokwasów L-ornityny i kwasu L-asparaginowego, czyli L-asparaginian L-ornityny, uczestniczy w procesie detoksykacji amoniaku i ma istotny wpływ na regenerację komórek wątroby.

Ornityna to aminokwas, który chociaż nie uczestniczy w budowie białek, ma jednak ogromny wpływ na bardzo ważne funkcje życiowe organizmu. Bierze mianowicie udział w cyklu mocznikowym, oddziałuje na proces neutralizowania amoniaku chroniąc w ten sposób wątrobę przed jego szkodliwym wpływem. Ponadto ornityna jest szczególnie przydatna w leczeniu poważnych schorzeń wątroby, takich jak marskość, stłuszczenie, stany zapalne.

Cholina

Cholina to związek zasadowy znajdujący od dawna zastosowanie we wspomaganiu pracy wątroby i zwalczaniu stanów chorobowych. Jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie, wchodzi między innymi w skład wielu fosfolipidów, w tym lecytyny, budujących błonę komórkową. Cholina wykazuje liczne właściwości profilaktyczne, ochronne i lecznicze, przede wszystkim jeśli chodzi o wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, chroni wątrobę przed szkodliwym wpływem wirusów, alkoholu, toksyn, niektórych lekarstw, ma wpływ na zapobieganie chorobom tego narządu i kamicy pęcherzyka żółciowego, wreszcie łagodzi objawy niestrawności i ułatwia przyswojenie ciężkostrawnych potraw. Ponadto cholina umożliwia wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak: witamina A, D, E oraz K, a w przypadku ciąży ma istotny wpływ na rozwój układu nerwowego płodu, poprawia również ukrwienie łożyska.

Wyciąg z ziela karczocha

Kolejny składnik suplementu to wyciąg z ziela karczocha, będący cennym wsparciem dla wątroby. Ma on znaczący wpływ na obniżenie poziomu triglicerydów i cholesterolu, obniża również poziom cukru we krwi. Poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego stymulując wydzielanie soków trawiennych i pobudzając przemianę materii.

Wyciąg z ziela karczocha wspiera detoksykację organizmu i generalnie pomaga utrzymać wątrobę w dobrej kondycji zapobiegając i lecząc stany patologiczne dróg żółciowych i wątroby.

Okazuje się też bardzo pomocny w zwalczaniu drobniejszych schorzeń i dolegliwości, zaparć, wzdęć, zaburzeń trawienia. Polecany jest także w przypadkach hiperlipidemii, hipercholesterolemii i hiperglikemii. Oprócz tego wyciąg z ziela karczocha chroni komórki przed uszkodzeniem i martwicą, wpływa hamująco na odkładanie się płytek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych, chroniąc w ten sposób przed rozwojem i postępem miażdżycy. Mówi się też o korzystnym wpływie karczocha na stan zdrowotny skóry i włosów.

Wyciąg z korzenia cykorii

Korzeń cykorii to zioło znane i stosowane przez medycynę ludową na problemy wątrobowe od wielu wieków. Cykoria wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego i pomaga zachować zdrową wątrobę. Dzieje się tak między innymi za sprawą zawartej w korzeniu inuliny, rozpuszczalnego błonnika, mającego korzystny wpływ na florę jelitową. Inulina nie ulega strawieniu, a jej działanie polega na zmiękczaniu treści pokarmowej, obniżaniu poziomu glukozy i wsparcia dla usuwania z organizmu substancji szkodliwych. Ten cenny składnik znajduje się także w innych roślinach, ale jego najbogatszym źródłem jest właśnie korzeń cykorii.

Ostryż długi, czyli kurkuma

Od dawna wiadomo, że stosowanie ziołowych przypraw ułatwia trawienie, szczególnie ciężkich potraw. Kurkuma nie jest w tym względzie wyjątkiem. Jej głównym składnikiem aktywnym jest kurkumina, której kłącze zawdzięcza swój intensywny pomarańczowy kolor i walory lecznicze.

Dzięki swoim właściwościom wspierania pracy wątroby i układu trawiennego zapobiega niestrawności i wzdęciom, przyspiesza metabolizm, minimalizuje gromadzenie się tkanki tłuszczowej wspomagając w ten sposób proces odchudzania, obniża poziom cholesterolu i pobudza wydzielanie żółci. Ponadto kurkumina oczyszcza krew i jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów – posiada właściwości przeciwzapalne, antywirusowe, przeciwbakteryjne i antynowotworowe.

Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, czyli Yerba Mate

Nazywana herbatą paragwajską lub jezuicką Yerba Mate, to nic innego jak napar z liści wiecznie zielonego krzewu rosnącego w Ameryce Południowej, którego zalety poznali najpierw tubylcy, a następnie zasiedlający te tereny misjonarze. Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, z racji zawartości kofeiny, działa pobudzająco, stymulując aktywność centralnego układu nerwowego, eliminuje zmęczenie i poprawia samopoczucie. Yerba Mate jest podobno skuteczna także w przypadku reumatyzmu, artretyzmu, migreny, depresji. Nic dziwnego, że piją ją miliony ludzi na całym świecie.

Obecność Yerba Mate w składzie Hepasliminu jest spowodowana jeszcze innymi właściwościami tej rośliny, mianowicie korzystnym wpływem na procesy metaboliczne. Przyspiesza przemianę materii przyczyniając się tym samym do utrzymania prawidłowej wagi. Ta wyjątkowa herbata jest również źródłem mnóstwa witamin (A, B1, B2, C, E) i mikroelementów, na przykład magnezu, potasu, wapnia, żelaza. Te składniki oraz bogactwo antyoksydantów sprawia, że w przypadku Yerba Mate można mówić nie tylko o właściwościach prozdrowotnych, ale wręcz leczniczych.

Hepaslimin – działanie

W wielu przypadkach nasz styl życia okazuje się, mówiąc bez ogródek, fatalny dla naszego organizmu. Nerwowość i pośpiech, alkohol i inne używki, nieregularne odżywianie z dominacją śmieciowego jedzenia, siedzący tryb życia i brak ruchu powodują, że coraz częściej cierpimy na rozmaite schorzenia i dolegliwości. Panaceum na to stają się najróżniejsze leki i suplementy, które nie pozostają obojętne dla naszej wątroby, i tak już nadmiernie obciążonej, chociażby alkoholem czy tłustą dietą.

Aby ten niezbędny dla życia, ważny organ wspomóc, warto sięgnąć po preparat taki jak Hepaslimin, oparty na składnikach naturalnego pochodzenia, a zatem całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Będzie on solidnym wsparciem dla sponiewieranej wątroby i całego układu trawiennego.

Starannie dobrane poszczególne składniki korzystnie wpływają na oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji i sprawne trawienie, pomagają w utrzymaniu wątroby w dobrym zdrowiu, a w razie problemów z tym organem, przyczynią się do ich rozwiązania i powrotu do prawidłowego jego funkcjonowania. Po Hepaslimin powinny sięgnąć osoby, które chciałyby, w całkowicie naturalny sposób, uregulować pracę układu trawiennego, a wątroby w szczególności.

Czy Hepaslimin pomaga w odchudzaniu?

Producent podkreśla także, że stosowaniu suplementu towarzyszą jeszcze inne pozytywne zjawiska. Jeśli bowiem zażywając tabletki Hepasliminu zadbamy o zdrową dietę i codzienną porcję ruchu, możemy spodziewać się również redukcji masy ciała. Można powiedzieć, iż ten suplement jest silnym sprzymierzeńcem w walce o zdrową wątrobę, a jednocześnie pomocnikiem w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Nie jest to jednak typowy spalacz tłuszczu, z którym możemy odnotowywać spektakularne spadki na wadze. Do tego celu stworzone są inne środki wzbogacone o substancje silnie stymulujące metabolizm, nasilające lipolizę, blokujące odkładanie się tłuszczu i hamujące apetyt.

Hepaslimin – opinie

Komentarze zamieszczane przez internautów są krańcowo różne, jeśli chodzi o ocenę skuteczności specyfiku. Wydaje się, że główną przyczyną odmienności poszczególnych opinii jest sposób podejścia do tematu.

Ponieważ Hepaslimin nie jest typowym produktem odchudzającym, ci, którzy spodziewali się zaskakujących rezultatów w krótkim czasie, czują się zawiedzeni.

Tymczasem suplement ma przede wszystkim służyć uregulowaniu procesu trawienia i pracy wątroby, co jest koniecznym, ale nie jedynym warunkiem smukłej sylwetki. Inaczej mówiąc, Hepaslimin niewątpliwie pomoże w jej uzyskaniu, ale z pewnością nie zastąpi innych, niezbędnych wymogów odchudzania.

Hepaslimin – cena

Za opakowanie zawierające 30 tabletek Hepasliminu zapłacimy ok. 15 zł. To pozornie niedużo, ale warto zauważyć, iż zalecana dawka to 6 tabletek dziennie (3 razy po 2 sztuki)! Tak więc jedno opakowanie wystarczy nam na 5 dni. W przeciągu miesiąca będziemy musieli zakupić aż 6 takich opakowań, co daje nam sumę ok. 90 zł za kurację.

Jeśli komuś zależy na dobrym wspomaganiu wątroby, a redukcja masy ciała miałaby być tylko efektem dodatkowym, można zainwestować w ten suplement. Jednak jeśli szukamy suplementu, który PRZEDE WSZYSTKIM przyspiesza proces odchudzania, lepiej dołożyć parę groszy i zainwestować w dobry spalacz tłuszczu.

Nasza rekomendacja – Green Barley Plus

Green Barley Plus to najlepszy przykład skutecznego spalacza tłuszczu, który obok swojego głównego zadania, jakim jest intensywna eliminacja tkanki tłuszczowej i regularne spadki wagi ciała, posiada szereg innych atutów zdrowotnych, w tym:

  • regulowanie trawienia,
  • wspomaganie pracy wątroby,
  • redukcja cellulitu,
  • poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci.

Wszystko to za sprawą głównego składnika preparatu, czyli młodego zielonego jęczmienia wyposażonego w pełen komplet substancji korzystnie oddziałujących na nasze organy wewnętrzne, procesy metaboliczne i wygląd naszej sylwetki.

Intensywne działanie bioaktywne młodego zielonego jęczmienia daje efekt w postaci szybszego rozkładu zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo składnik ten reguluje procesy trawienne, eliminuje zaparcia i wzdęcia, hamuje apetyt, zapewnia poczucie sytości i przeciwdziała dalszemu kumulowaniu tłuszczu. Nasz metabolizm przyspiesza, a organizm dużo sprawniej radzi sobie ze spalaniem dostarczanych pod postacią jedzenia kalorii.

Drugim składnikiem Green Barley Plus jest wyciąg z garcinia cambogia – jest to ekspert od hamowania apetytu, który jednocześnie nasila proces lipolizy i blokuje dalsze odkładanie się tłuszczu na ciele.

Green Barley Plus pozwala zrzucić ok. 12 kg w 2 miesiące – to optymalna ilość, jeśli zależy nam na skutecznym odchudzaniu bez efektu jojo. Więcej szczegółów na oficjalnej witrynie produktu – www.greenbarleyplus.pl

Kup Green Barley Plus 20% taniej – przejdź do promocyjnej oferty tutaj

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *