Dietonus – biorytmy i odchudzanie. Wyszukany sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

Producenci kapsułek Dietonus prezentują interesujące i nowatorskie podejście do odchudzania, dając nam do ręki wielofazowy preparat o rozbudowanym składzie. Zestaw złożony jest z trzech różnych kapsułek, które łykamy kolejno: rano, w ciągu dnia i wieczorem. Jak działa ten wyszukany preparat na odchudzanie?

Nowe koło ratunkowe dla odchudzających – kapsułki Dietonus

Decydując się na kurację odchudzającą w asyście Dietonusa dostaniemy do ręki potrójną broń przeciw naszej tuszy. Zestaw zawiera 3 różne kapsułki na 3 pory dnia, co jest związane z rytmem funkcjonowania naszego organizmu, który jest zmienny w zależności od pory. W kapsułkach porannych znalazły się zatem składniki, które mają za zadanie rozkręcić metabolizm, a także dodać nam energii na cały dzień. Kapsułki dzienne mają zahamować apetyt i sprowokować organizm do spalania zmagazynowanego tłuszczu, a kapsułki wieczorne mają wprowadzić nas w stan relaksu, „odgonić” depresje i poprawić metabolizm w trakcie godzin nocnych.

Co znajdziemy w składzie Dietonusa?

W skład kapsułek porannych wchodzą: kofeina, synefryna, żeń-szeń i guarana – składniki, które dodają energii i witalności, a jednocześnie poprawiają metabolizm i przyspieszają spalanie tłuszczu. Znalazła się tu także kurkuma, która pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wątroby i usprawnia trawienie.

W kapsułkach dziennych znajdziemy: bromelainę – pozyskany z ananasa enzym, który ułatwia trawienie i wpływa na redukcję komórek tłuszczowych; koreański forskol, który przyspiesza przemianę materii i sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz pieprz, który wspomaga trawienie i przeciwdziała odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Kolejne składniki to L-karnityna, która zwiększa tempo spalania tkanki tłuszczowej (zwłaszcza podczas aktywności) oraz 5HTP (5-Hydroksytryptofan) – aminokwas, który uczestniczy w procesie syntezy serotoniny (hormonu szczęścia), a tym samym pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Zaś kapsułki wieczorne zawierają: hamujący apetyt wyciąg z Garcinia cambogia, oczyszczającą organizm z toksyn spirulinę i pokrzywę, regulującą poziom cukru we krwi morwę oraz relaksującą i ułatwiającą zaśnięcie walerianę.

Dietonus – efekty

Dietonus ma nam pomóc chudnąć przez całą dobę. Producent zapewnia, iż kuracja z udziałem tego preparatu pozwoli nam zrzucać 3-7 kg w tydzień. Co więcej, na stronie Dietonusa czytamy, że wraz z kuracją nie musimy ograniczać się w jedzeniu ani przestrzegać specjalnych diet! Tak naprawdę jednak trudno uwierzyć, aby osoba, która nie stroni od kalorycznego jedzenia, miałaby chudnąć kilka kilo w tydzień stosując same kapsułki i nie zmieniając nawyków żywieniowych.

Nie zawsze więcej znaczy lepiej…

Wydaje się, że Dietonus zawiera wszystko, co mogłoby być potrzebne do efektywnego odchudzania. Składy kapsułek na rano, na dzień i na wieczór są bardzo rozbudowane, można nawet odnieść wrażenie, że są nieco przesadzone. Niekiedy co za dużo, to niezdrowo. 5 różnych substancji czynnych o poranku, kolejne 5 w południe, następne 5 wieczorem – czy aby na pewno nasz organizm nie zwariuje od takiego miszmaszu? Nie zawsze im większa ilość składników, tym lepiej.

Nawet najbardziej rozbudowany pod względem składu preparat nie pomoże nam zrzucić nadwagi, jeśli nie zadbamy o dietę o obniżonej kaloryczności i choćby minimalną aktywność fizyczną. A co do samej kompozycji substancji czynnych w danym suplemencie na odchudzanie, dużo ważniejsze jest ich dopasowanie względem siebie, jakość oraz proporcje użytych składników. Niekiedy jedna wysokiej klasy kapsułka jest w stanie dużo mocniej rozkręcić proces spalania tłuszczu, niż wymyślny, trójfazowy suplement działający zgodnie z biorytmami naszego ciała.

Dietonus – opinie

Dietonus jest nowością na rynku, ale już zdążył doczekać się niezbyt przychylnych opinii. Często dotyczą one zbyt słabego, mało zauważalnego działania kapsułek (obietnice utraty kilku kilo tygodniowo są mocno zawyżone) oraz niskiej wydajności i wysokiej ceny preparatu (wystarcza na krótko, a kosztuje dużo).

Kapsułki dopasowane do zegara biologicznego, nad wyraz duża i mocno urozmaicona ilość składników aktywnych, obietnica utraty kilku kilo w tydzień bez żadnego wysiłku – czy aby na pewno za tą intrygującą kampanią reklamową nie kryje się przeciętny suplement diety?

Aby się przekonać, czy Dietonus działa, możemy przetestować go na własnej skórze. Jeśli jednak nie chcemy robić ryzykownych prób, warto od razu sięgnąć po zaufany, posiadający uznanie ze strony użytkowników preparat, który pozwoli nam zrzucać kilogramy szybko, systematycznie i skutecznie (bez efektu jojo).

Co zamiast Dietonusa?

Naszą rekomendacją jest Silvets – preparat, który zawiera doskonale dobraną kompozycję składników przyspieszających zrzucanie zbędnych kilogramów.

Silvets to zestaw silnych termogeników, stymulatorów metabolizmu i blokerów głodu, które wspólnie tworzą potężną broń przeciw tkance tłuszczowej.

Jak działa Silvets:

  • wzmaga poczucie sytości, hamuje apetyt;
  • dodaje energii i polepsza samopoczucie;
  • trwale podnosi tempo metabolizmu;
  • stymuluje termogenezę;
  • przyspiesza spalanie kalorii;
  • reguluje trawienie;
  • przeciwdziała magazynowaniu tłuszczu;
  • znacząco przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Kliknij tutaj, by przejść do oficjalnej strony Silvets, gdzie można zamówić produkt w atrakcyjnych cenach!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *